Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emir - Najher Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

REF.:
S'e di a kthehesh ti najher
S'e di a vjen ti apet
S'e dita qe ti m len
S'e prita qe mo nuk vjen

...
...
Emir
Publikimi: 19/02/2021
Teksti: Emir
Produksioni: 8Or Music
Mix&master: 8Or MusicEmir - Najher
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Najher".
3. Video është e këngës "Najher", por nuk këndohet nga Emir.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emir:


Komente 0