Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Emira Ademi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25
BIOGRAFIA: Emira Ademi është një këngëtare e njohur. AUTOBIOGRAFI: Për herë të parë jam ngjitur profesionalisht në skenë në festivalin Nota Fest, me këngën “Dua”. Me këtë këngë filloi suksesi im në skenën e muzikës. Fillimi karrierës muzikore ka qenë paksa i vështirë, mirëpo ja dola dhe me punë arrihet çdo gjë... Kam marrë pjesë në shumë festivale në të gjitha trevat shqiptare, ndërsa jamë shpërblyer në festivalin Polifest në Kosovë dhe “Çelësi muzikor”, poashtu në Kosovë, ku në Polifest mora çm...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

3 🔥🔥

Shto profile

zyrtareTemperament (2005)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Zaide Misini

Lili

Xhesika Lela

Enkela Bisha

Sevi

Yllka Berisha

Liliana Kanina

Meda (Nurimeda Kamberi)

Entela Ilirjani

Tags: Emira Ademi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet