Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emira Ademi - Update Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Emmy Winehouse Si Ami Baby
Si Qika Em-It Hailie
Paret i Marr Daily
N'Post Si Daily Mail

I'm Shining
Si Diamond N'Djelli
Shkelqim Spo S'Shina Njeri
Frajeri Jot Mem Pa Mu Syt Jasht I Nxerri

Ti Po Don Date... Shko Bonu Update
Marr Pare Tu'Fjet
Pse Ti Ki Plot Hejt

Jeten Si Kerrin e Shpejt
Spo Mujna Na Ma Mu Zatet
Jeten Si Kerrin e Shpejt
Spo Mujna Na Dy Mu Zatet

Ma Kan Inati Se Un e Kom Yllin N'Ball
Thirri Zjarrfiksat Kom Ardh Me I Kall
Sa Prej Juve Kan Pas Per Mu Mall
Kallxoju Ti Bichav Kom Ardh Me u Qmall

Pare Me Denga Plot Eruo Dollar
Qile Ti Gojen Sa Don Meti Fal
S'Kom Ardh Per Pare Kam Pare Budall
Muzika o Shpirti Shpirtin Ko Meta Ngjall
Emira Ademi
Publikimi: 17/02/2023
Muzika: Emira Ademi
Orkestrimi: Prodbyskylark
Teksti: Arber Hyseni
Mix Master: ElizeproductionEmira Ademi - Update
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Update".
3. Video është e këngës "Update", por nuk këndohet nga Emira Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emira Ademi:


Komente 0