Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  12
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Emira Sokoli është një shkrimtare. Emira eshte nga Prishtina dhe vijon mesimet ne shkollen fillore "Dardania". Eshte e rilindur per cdo lloj teme ne letersi dhe gjuhe shqipe. Ajo eshte fituese e 14 cmimeve kur gjysme e asaj eshte per popullin tone. Kur cmimi I pare ishte ne vitin 2014 kur fitoi te drejten si antare themelore per shkrimet me te bukura qe i kushtuan Adem Jasharit, kur dhe me pas filluan konceptimet per garat e ndryshme, pjesemarrje ne ngjarjet e shkolles e shume...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Aurela Uka

Suela Sokoli

Yllka Kastrati

Laureta Durmishi

Njomza Fetahaj

Mersina Makollari

Sara Ibrahimi

Florentina Zukaj

Medina Fetai

Xhenisa Memolla

Tags: Emira Sokoli


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet