A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Emira Sokoli
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Age:
  • 17
  • Birthday:
  • 25 August 2002
  • Zodiac sign:
  • ♍ Virgjeresha
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  8

Emira Sokoli is a writer. Emira eshte nga Prishtina dhe vijon mesimet ne shkollen fillore "Dardania". Eshte e rilindur per cdo lloj teme ne letersi dhe gjuhe shqipe.
Ajo eshte fituese e 14 cmimeve kur gjysme e asaj eshte per popullin tone.

Kur cmimi I pare ishte ne vitin 2014 kur fitoi te drejten si antare themelore per shkrimet me te bukura qe i kushtuan Adem Jasharit, kur dhe me pas filluan konceptimet per garat e ndryshme, pjesemarrje ne ngjarjet e shkolles e shume gara t'tjera. Ajo ku me 05.07.2017 u zgjodh si kryetare e organizates per poetet e rinj 2017|2018 ne garen "Letersia 2017"- faza e dyte.

Ajo vazhdon me krijimet e saj dhe i uroje suksese si gjithmon fjalet per te s'perfundoje!

» Edit Bio »

» Poems »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019