Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Nese Vjen Thuani Qe Kam Vdek!

Nese vjen e me
kerkon mua i thoni
se kam vdekur.

Nese e kerkon
trupin tim i thoni
se eshte tretur.

Nese e kerkon
varrin tim i thoni
se eshte ne fund te
detit.

Nese bertet dhe
thot se e DUA mos
i besoni se me ka
TRADHTUAR!

- poezi nga Emira Sokoli


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1