A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Nese Vjen Thuani Qe Kam Vdek!

Nese vjen e me
kerkon mua i thoni
se kam vdekur.

Nese e kerkon
trupin tim i thoni
se eshte tretur.

Nese e kerkon
varrin tim i thoni
se eshte ne fund te
detit.

Nese bertet dhe
thot se e DUA mos
i besoni se me ka
TRADHTUAR!

- poem written by Emira Sokoli


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019