Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16
Emma Borovci është një shkrimtare.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Vjollca Pasku

Venera

Anisa Bislimaj

E Magjistruara

Kaltrina Shalaku

Klejda

Ditaa

Diellza B

Edona Rudaku

Ilda Dashi

Tags: Emma Borovci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet