Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emma (Emanuela Manaj)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Emri i Vërtetë:
  • Emanuela Manaj
BIOGRAFIA: Emma (Emanuela Manaj) është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 12 Tetor 2014, Emma publikon videoklipin "Ti The Me Fal". Muzika e këngës u punua nga Gjergj Jorgaqi, teksti u shkrua nga Gjergj Jorgaqi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Gjergj Jorgaqi....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Enxhi Delia

Enkeleda Gjongeci

Elona

Ajsel

Elsa

Mirsa Laci

Agertina Muca

Joanna Wakeley

Kentina Shehaj

Anisa Dervina

Tags: Emma, Emanuela Manaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet