Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  102
(1989-2011)  
  • Emri i Vërtetë:
  • Elsina Hidersha
  • Vendlindja:
  • Skrapar 
BIOGRAFIA: Emmy është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Zemra e këngëtares Elsina Hidersha e njohur me emrin e artit “Emmy” është ndalur së rrahuri me 28-02-2011 paradite në Spitalin Ushtarak në Tiranë. 22 vjecara nuk ka mundur ti mbijetojë plagëve të rënda të marra në kokë nga një përplasje me makinë, në orët e vona të së shtunës në të dalë të një pubi në afërsi të zones se Varrit të Bamit”, në Tiranë. E reja ndodhej në koma dhe mjekët kishin deklaruar se lëndimet në tru ishin shume te renda dhe vetë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

1 🔥

Loje Fjalesh (2008)

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Emmy, Elsina Hidersha, Emmy, Emi, Emy, Hidershaj, Elsa Idershai

Komente 1