Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emmy - Megamix (Tribute To Emmy) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

-----------Intro----------

Tribute to EMMY
Engjejt jetojne ne qiell

-------Loje Fjalesh-------

kam nje enderr, jam me naze
e di tipin tim ti
ti ec me kohen, sa shume fjale ke
nuk me ngjall besim

ti ma ke then nje fjal e di
dhe me ke then gjithcka ke ti
fjaaaaalet e shumta, nuk kan kuptim
dua te shoh me shum nga ti
ti nuk me binde me gabim
fjale, fjale..qe s'kam kuptim

---------Kiss Kiss------------

Kjo stine e veres sa shpejt kalon
si tren express qe nuk ndalon
dielli lekuren te ledhaton
kjo stine e veres t'eksiton

Kiss kiss
1 koktej per mua
1 muzike qe dua
eshte e shkurter nata qe t'dhuroj
Kiss kiss
Diielli qe une dua
fjalet qe me thua
Vera shpejt kalon
kiss Kiss dhuro

--------Let It Play--------

Emmy...
Mund te ndihen rrahjet
zhurma zemra s'flet
Vetem ti me vjen ne ndihme
muzika e di çfare (Let it play)

nese ti sherim me gjen
do te kthehem pas tek ti
sa normale mund te jete
po te bie ne dashuri
nje mije njerez jane per ne
do ta merrni shpirtin tim
tani loti nuk me del
jam e çmendur per muzike

------Pse Te Dua Ty------

Pse të dua ty
Edhe pse e ndjej
Mos më thuaj ty
Zemër do të mbaj
Vetëm mua ti
Nuk do më gënjeje
Unë ty të përkas

Pse të dua ty

-------A Ma Jep?------------

Mos u frikso ' a
Lere veten ' a
te verteten ' ahh'a
E gjen ne pjesen kur me bene te shoh lart
Personale ' hu
plot skandale ' hu
intervale S'dua

A.a ma jep,a ma jep ma jep jep ha'ha'ha
A.a ma jep,a ma jep ma jep jep ha'ha'ha
Hip'hip'hip'hip - Flori (a ma jep a ma jep 4x)
ve-ve-ve vetem nje here
Hip'hip'hip'hip - Flori (a ma jep a ma jep 4x)
ve-ve-ve vetem nje here

-------Rastesisht U Pam----------
Zemra seq mu qa,
kur dikush me tha se me tradhtove,
veq nje jav te ndar,
mendja sme kish mar,
te me harroje...

Si te te theras,
kur skam ze te flas,
nuk kam me force as te bertas,
kur humb vet besim jo s'ka me sherim
me mire qe shkove

Si te te theras,
kur skam ze te flas,
nuk kam me force as te bertas,
kur humb vet besim jo s'ka me sherim
me mire qe shkove

Rastesisht u pame
gabimisht u ndame
si dy te huaj,
shpinen ktheve ti
shpinen ktheva une
na kane mashtruar
Rastesisht u pame
gabimisht u ndame
si dy te huaj,
shpinen ktheve ti
shpinen ktheva une
na kane mashtruar

----------Outro--------------

E re... e bukur... e dashur... e paharrueshme...
Na mungon shume...
Te duam EMMY...

---------------------------Nuk kemi video për këtë këngë.


Emmy
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/03/2012


Emmy - Megamix (Tribute To Emmy)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Megamix (Tribute To Emmy)".
3. Video është e këngës "Megamix (Tribute To Emmy)", por nuk këndohet nga Emmy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emmy:


Komente 1