A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  10
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: Emra is a very famous recording studio. Në vitin 2008, Produksioni Emra publikojnë albumin "Top Emra 2008 Vol.1". Në vitin 2008, Produksioni Emra publikojnë albumin "Golden Hits Vol.3: Lotë E Këngë". Në vitin 2008, Produksioni Emra publikojnë albumin "Golden Hits Vol.5". Në vitin 2010, Produksioni Emra publikojnë albumin "Top Emra 2010". Në vitin 2010, Produksioni Emra publikojnë albumin "Albanian Mixtape: Hip Hop Vol. 1". Në vitin 2010, Produksioni Emra publikojnë album...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Black Fish Entertainment

Donjeta

Manti

Gramafon

Sharri

Palma Gjilan

Arboni

Produksioni Ardi

Eurolindi

Blero Ent


Tags: Emra, Emra Com, Grupi Emracom

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019