Emracom
Emracom

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Emracom është një grup artistësh dhe grup autorësh dhe muzikantësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Emracom eshte nje grup qe riformohet me kengetare te ndryshem per programet festive qe produksioni Emra organizon cdo fundvit. Ne vitin 2008 ishin: Meda, Mahmuti, Shkurte Fejza dhe Motrat Mustafa. Ne vitin 2012 ishin: Meda, Ermali, Sinan Hoxha, Seldi, Sabri Fejzullahu, Vjollca Haxhiu dhe Lori. Ne vitin 2013 ishin: Meda, Vjollca, Sinan Hoxha, Ermali dhe Sabriu. Ne vitin 2014 ishin: Meda, Mimoza Shkodra, Ermali, Sabriu dhe Vjollca. N...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 2