Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emrah Llukaci

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Emrah Llukaci është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno dhe tallava. Më datë 21 Korrik 2017, Emrah Llukaci publikon videoklipin "Ritmi Jon Ma I Mir"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Geni Osmani

Bekim Tallamishi

Besim Zahaj (Besimi Pejes)

Brendo Muharremi

Gvzmend

Mergim Mazreku

Albo 06

Dr.Rabbit

Ridvan Osmani

Marin Jancu

Tags: Emrah Llukaci


Komente mbi këtë artist