Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emrah Xhixho

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Emrah Xhixho është një autor këngësh dhe instrumentist i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 25 Dhjetor 2016, Emrah Xhixho publikon videoklipin "Lifestyle". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho. Më datë 14 Tetor 2018, Emrah Xhixho publikon videoklipin "Music Team". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho. Më datë 30 Qershor 2019, Emrah Xhixho publikon videoklipin "Hands Up". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici. Më datë 30 Gusht 2020, Landi Roko & Emrah Xhixho publikojnë videoklipin "Shu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Skender Buzoli

Aldi Loci

Artur Qerimi

Soni I Vogel

Miri Kamzes

Mursel Murseli

Fatmir Sula

Fidan Hajrizi

Egzoni Vogel

Altin Tirona

Tags: Emrah Xhixho


Komente mbi këtë artist