Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emran Bellani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13
BIOGRAFIA: Emran Bellani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 9 Qershor 2017, Emran Bellani publikon videoklipin "Bukuria E Namazit". Muzika e këngës u punua nga Adem Ramadani, teksti u shkrua nga Adem Ramadani, ndërsa për orkestrimin u kujdes Artan Kastrati. Më datë 23 Maj 2019, Emran Bellani publikon videoklipin "Muaji I Kur'anit"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Bajram Hajdini

Orhan Mustafa

Avni Deliu

Abdullah Shaqiri

Enis Xhaferi

Lavdrim Rexhepi

Fazli Axhaj

Florim Buzolli

Afrim Haziri

Avni Nebiu

Tags: Emran Bellani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet