Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Tirane 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
Emrije Krosi është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Denis Toçilla

Besart Ramiz Tafaj

Namik Jahaj

Roelio Pane

Romario Xhaferri

Samed Hoxhaj

Hyqmet Hasko

Martin Cukalla

Kristi Bakiasi

Zihni Ndërgjoni

Tags: Emrije Krosi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet