A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Enca Feat. Noizy

Ata Nuk E Din ➡ They Don't Know

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Miley_lovato


Ata Nuk E Din

Eyo Enca
The King’s here…

When they see us walking by,
always looking fine
Fjalt e tjerve nuk I dgjojm
cuz we don’t really mind

Konkurrenca per ne nuk ekziston
Ne vazhdojm ata le t’bojn ca t’dojn

Jo nuk me duhet asgje tjeter
vetem ty tkem pran
As milionat as makinat
fukara t’ishim vec t’ishim bashk

Kur te kam ty,me beso e kam gjith boten
Kur te shoh ty,me pushojn edhe lotet
As milionat as makinat
fukara t’ishim vec t’ishim bashk

Down,down they go
Cuz they don’t really know
They don’t really know
How we do it
Ata se din,Ata jo nuk e din
Ata jo nuk e din,
Sesi e bojm na

Uuh sa me pelqen ti
Dhe ti me pelqen mu
Syt e tu s’genjejn zemer
Syt e tu shum ti du
Fjalet me humbasin
Kur te kam pran vetes
Para se t’vije ti
Nuk ja dija kuptimin jetes
Ti me kompleton nga 0-100%
dhe nese shoqet s’jan dakort
shoqet e tua krejt e din
se si un ski me pas mo
Ato thojn jam rrugac,jo
Por nese ta jap fjalen dije
se nuk jam palaco

Jo nuk me duhet asgje tjeter vetem ty tkem prane
As milionat as makinat fukara tishim vec tishim bashk
Kur te kam ty,me beso e kam gjith boten
Kur te shoh ty,me pushojn edhe lotet
As milionat as makinat fukara tishim vec tishim bashk

Down down they go
Cuz they don’t really know,they don’t really kno
How we do it
Ata se din,ata jo nuk e din,ata jo nuk e din
Sesi e bojm ne

Uhh sa me pelqen ti
Syt e tu s’genjejn kurr

Konkurrenc per ne nuk ekziston
Ne vazhdojm ata le t’bojn ca t’dojn

Uh sa me pelqen ti
Syt e tu s’genjejn zemer
Syt e tu shum ti du
Uhh sa me pelqen ti

Down down they go
Cuz they don’t really know,they don’t really kno
How we do it
Ata se din,ata jo nuk e din,ata jo nuk e din
Sesi e bojm ne


They Don't Know

Ayo Enca
The King's here..
When they see us walking by,
always looking fine
We don't hear the truth
cuz we don’t really mind
Competition doesn't exist for us
we keep going on, let them do what they want
No I don't need anything else
only to have you beside me
neither millions nor cars
even if we were poor we would be only together
When I have you, believe me, I have the whole world
when I see you, even my tears stop
neither millions nor cars
even if we were poor we would be only together
Down,down they go
Cuz they don’t really know
They don’t really know
How we do it
they don't know, they do not know
they do not know
how we do
Ohhh how much I like you
And you like me
your eyes don't lie honey
I want your eyes so much
I'm losing my words
when I have you next to me
before you came
I didn't know the meaning of life
you're completing me from 0 to 100%
and if the friends don't agree
your girlfriends know
how there's no one like me
they're saying that I'm a deadbeat,yo
but I give you my word
cause I'm not a clown 1
No I don't need anything else only to have you beside me
neither millions nor cars even if we were poor we would be only together
When I have you, believe me, I have the whole world
when I see you, even my tears stop
neither millions nor cars
even if we were poor we would be only together
Down down they go
Cuz they don’t really know,they don’t really kno
How we do it
they don't know, they do not know, they do not know
how we do
Ohhh how much I like you
your eyes never lie
Competition doesn't exist for us
we keep going on, let them do what they want
Ohhh how much I like you
your eyes don't lie honey
I want your eyes so much
Ohhh how much I like you
Down down they go
Cuz they don’t really know,they don’t really kno
How we do it
they don't know, they do not know, they do not know
how we do

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019