A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Enca - Soul Killa


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  262

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/07/2015

2015-07-04T17:00:01

Muzika:

Zzap And Chriss

Teksti:

Enca

Teksti:

Mozzik

Video Produksioni:

Pro Video

Këngë e albumit:

"Self Made (The Singles Collection)"

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2015
REF. 2x
I'm a soul killa you know it
I'm a soul killa, I'm on it
I love fooling you, I'm bad
But I'm gonna, I'm gonna do it again

Mos rrej qe e nxona
Kishe un ja bona tonat asaj
Kishe un dhipnone
E sa her tem qohet ato e maj
Uh, ke dasht po sem ke pas
Edhe krejt njerzt e din qe un ty s'ta kom rras
Uh,e di don ti me plas
Me m'bo perveti nuk ke ti fac
Oooo sdi qysh me t'hjek
Oooo po don me m'prek
Oooo hala tu m'njek
Oooo po sun m'nxen

REF. 2x
I'm a soul killa you know it
I'm a soul killa, I'm on it
I love fooling you, I'm bad
But I'm gonna, I'm gonna do it again

Ai po vjen mas meje
U dasht me marr leje me fol me mu
Ai se din jom killa
Me m'provu kush jom ska me m'harru
Uh a po don ti me lujt
Je tu lujt me ma t'miren veq duhesh mu rujt
Uh ka koh per cado
Smuna met lon edhe pse shum po don
Oooo spo di qysh met hek,
Oooo po don mem prek
Oooo hala tum njek,
Oooo po sun um nxenn.

3x
Killa, I'm a Killa,Killa
Killa,Killa, I'ma kill ya
Vec ki mujt mem pa prej xhamit
Vec ki mujt cdo nat me ondrru per mu
Veq ki mujt mem pa prej xhamit, aaa

REF. 2x
I'm a soul killa you know it
I'm a soul killa, I'm on it
I love fooling you, I'm bad
But I'm gonna, I'm gonna do it again


Ky tekst u dërgua nga Geraldina   Tonnidas   imbebeKartolina (2)

2018-05-26 08:28:54
I'm a soul killa you know it
I'm a soul killa, I'm on it
I love fooling you, I'm bad
But I'm gonna, I'm gonna
do it again
U krijua nga Encatics 2018-05-21 14:57:52
Oooo spo di qysh met hek,
Oooo po don mem prek
Oooo hala tum njek,
Oooo po sun um nxenn.

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019