A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enca - Ciao


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  563

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/07/2017

2017-07-21T17:00:00

Music & Lyrics:

Enca

Video Production:

Entermedia

Production:

Big Bang (Arbër Gjikolli)
Sa po du me pi
Dridhe njo e po pim bari
Sa po du me pi
Dridhe njo

Sa po du me pi
Dridhe njo e po pim bari
Kcejna pak edhe bojna party
Kena tonat po nuk kena dashni

Sa po du me pi
Jom me shok amo nina n'vetmi
Sa gabim bona kthena te ti
Deri von gonna move my body

Other boyz
Treat 'em like toyz
Dem little boyz
Dey make no noise

Zgjohu, nga kjo enderr e keqe zgjohu
Fjalt e tyre i dgjon,mashtrohu
Vetem na e dina ca ka
Zgjohu, njo si un sun e gjen,provo
Jom e nxon, per me hup skam koh un
Un e ti e dina ca ka

Sa po du me pi
Dridhe njo e po pim bari
Kcejna pak edhe bojna party
Kena tonat po nuk kena dashni

Sa po du me pi
Jom me shok amo nina n'vetmi
Sa gabim bona kthena te ti
Deri von gonna move my body

Sa po du me pi
Dridhe njo e po pim bari
Kcejna pak edhe bojna party
Kena tonat po nuk kena dashni (X2)

2x
Ata folin bla bla bla bla bla
Neve ja bojm hahahahaha
Ti se din se ça o
Tani ta boj ciao ciao

E di, e di, e dija
Ste pelqyn fjalet e mija
Zgjodhe mu kon vetem e per mu menon
Tash nga largesia

Sa po du me pi
Dridhe njo e po pim bari
Kcejna pak edhe bojna party
Kena tonat po nuk kena dashni

Sa po du me pi
Jom me shok amo nina n'vetmi
Sa gabim bona kthena te ti
Deri von gonna move my body

2x
Ata folin bla bla bla bla bla
Neve ja bojm hahahahaha
Ti se din se ça o
Tani ta boj ciao ciao

Sa po du me pi
Dridhe njo e po pim bari
Kcejna pak edhe bojna party
Kena tonat kena edhe dashni

Sa po du me pi
Jom me shok jo nuk nina n'vetmi
Kcejna shum edhe bojna party
Kena tonat kena edhe dashni


Lyrics submited by sergioffical   sergiiiofficiale-Cards (6)

U krijua nga Ciaoenca 2018-07-08 12:00:37
Ata folin bla bla bla bla bla
Neve ja bojm hahahahaha
Ti se din se ça o
Tani ta boj ciao ciao
U krijua nga xhulio 2018-06-26 22:51:13
Sa po du me pi
Jom me shok jo nuk nina n'vetmi
Kcejna shum edhe bojna party
Kena tonat kena edhe dashni
U krijua nga enca 2018-05-26 10:44:34
E di, e di, e dija
S'të pëlqyn fjalët e mia
Zgjodhe mu kon vetëm
e për mu menon
tash nga largësia
U krijua nga Enca 2018-05-25 13:49:07
Other boyz
Treat 'em like toyz
Dem little boyz
Dey make no noise
U krijua nga encatics 2018-05-23 14:12:23
Sa po du me pi
Dridhe njo e po pim bari
Sa po du me pi
Dridhe njo
2018-03-25 10:46:51
Zgjohu , nga kjo enderr e keqe zgjohu
Fjalt e tyre i dgjon,mashtrohu
Vetem na e dina ca ka
Zgjohu, njo si un sun e gjen,provo
Jom e nxon, per me hup skam koh un
Un e ti e dina ca ka

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019