A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Big Bang (Arbër Gjikolli)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  28
  • Emri i Vërtetë:
  • Arbër Gjikolli
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Big Bang (Arbër Gjikolli) është një autor këngësh dhe producent shumë i njohur. Arbër Gjikolli, i njohur ndryshe si Big Bang Beats, është pjesëtari i tretë i grupit KAOS. Tash e shumë vite Arbri jeton në Londër ku vazhdon edhe punon. Është producenti i hiteve më të mëdha të cilat kanë bërë një boom vitet e fundit. BigBang, siç duket tashmë e ka në duar atë se çka kërkon publiku shqiptarë. Ai ka bërë hite të ndryshme si këngën “Shko” nga Ermali, Lumi dhe Ledri, që ishte fituese e Top Fest 12, e shumë këngë të tjera. Deris...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Gjikos

Lider i labelit

REDBOX Entertainment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më ShumëArtistë Të Ngjashëm:

Gojart Ferati

Arianit Palaj

Timo Flloko

Florent Boshnjaku

Mithat Sadiku

Fatmir Muja

Bini Nebihu

Dorian Gjoni

Palokë Kurti

Nexhat Mujovi (Wirusi)


Tags: Arber Gjikolli, Big Bang Beats, Big Beng Beats

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019