Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video

Top 200

Enca - Rendez-Vous  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  97

Komente nga Fansat

16 🔥🔥

26/08/2018

2018-08-26T09:00:19

Muzika & Teksti:

Enca

Video Produksioni:

Pro Video

Produksioni:

Big Deal Records


Shume o nxeht, alamet!
Une me i fol, sdi a t’kan lon ment’
Nin lezet, a pe majm sekret?!
Give me ato qe du

Un e ti kena me
Mujna kohen me ndalu
Un e ti kena me
N’parajs a don me shku?

Rendez-vous, rendez-vous
Aujourd’hui c’est juste nous
Rendez-vous, rendez-vous
Ce soir je te donne un avant-goût
Le ciel est blue, rendez-vous
Je te rends coup pour coup
Rendez-vous, rendez-vous
Ce soir je serai ton bijou

Un jam ajo qe kur du dicka un e marr
S’ki mem lon rehat derisa me ty me dal
Pom pelqen qysh po insiston mos u nal
Ani,honey e vazhdojme edhe pak

Un e ti kena me
Mujna kohen me ndalu
Un e ti kena me
N’parajs a don me shku?

Rendez-Vous,Rendez-Vous
Aujourd'hui c'est juste nous
Rendez Vous,Rendez Vous
Ce soir je te donne un avant-goût
Le ciel est blue Rendez Vous
Je te rends coup pour coup
Rendez Vous,Rendez Vous
Ce soir je serai ton bijou

We gon make love deri n’sabah
Keep it going all night
We gon make love deri n sabah

Rendez Vous Rendez Vous
Aujourd'hui c'est juste nous
Rendez Vous Rendez Vous
Ce soir je te donne un avant-goût
Le ciel est blue Rendez Vous
Je te rends coup pour coup
Rendez Vous Rendez Vous
ce soir je serai ton bijou


Ky tekst u dërgua nga SergiKartolina (8)

U krijua nga sergi 2018-11-04 10:11:32
Le ciel est blue, rendez-vous
Je te rends coup pour coup
Rendez-vous, rendez-vous
Ce soir je serai ton bijou
U krijua nga gena 2018-09-07 11:06:00
We gon make love deri n’sabah
Keep it going all night
U krijua nga ANXHELA 2018-08-29 16:18:06
Unë e ti kena me UU
Mujna kohën me ndalu
Unë e ti kena me UU
N’parajsë a don me shku?
U krijua nga encatic 2018-08-27 10:38:24
Rendez-vous, rendez-vous
Aujourd’hui c’est juste nous
Rendez-vous, rendez-vous
Ce soir je te donne un avant-goût
Le ciel est blue, rendez-vous
U krijua nga sergi 2018-08-26 13:20:34
Unë jam ajo
që kur du diçka,
unë e marr.
S'ki me m'lon rehat,
derisa me ty me dal
U krijua nga oriola 2018-07-22 11:52:49
Shum e nxeht
E mbajm sekret
Give me ato
qe du
U krijua nga ila 2018-07-11 12:14:53
Dhe shko nalt edhe
mos u dhe mos u mendo nalt.
U krijua nga encavevo 2018-07-11 00:46:13
Shum e nxeht
Alamet
Une me i fol sdi a tka lon ment
Shum e nxeht e mbajm sekret
Give me ato qe du

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Enca:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet