A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Big Deal Records

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
Big Deal Records is a popular group/producers.
No biography...


>> Add Biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Shpeta Sound

Barok Studio

Elephant

Massive Production

Tull Production

Teksteshqip.Com


Tags: Big Deal Records, Bigdeal Records

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019