Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lum Dakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Lum Dakaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Gusht 2014, Lum Dakaj merr pjesë në Zambaku i Prizrenit 2014 me këngën "Kthehu Ti Për Te Fundit Herë". Më datë 8 Prill 2017, Lum Dakaj publikon videoklipin "Te Thirri". Pas një pauze rreth katër vjeçare ai rikthehet me synimin për të hyrë seriozisht në tregun e muzikës, dhe për të sjell projekte të reja. Kënga “Të thirri” është punuar nga B.O Beats, tekstin dhe vijën melodike i ka realizuar vet Lumi, gjersa për videoklipin është kujdesur Ma...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Fredi

Besmir Rudi

Rolly

Festim Gerxhaliu

Contraband Gotti

Mario Beats

T4k

Net 11

Ekrem Bislimi

Andi Nika

Tags: Lum Dakaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet