A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Enca - Kujt Po I Han  (Feat. Don Phenom)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  129

Komente nga Fansat

7 🔥🔥

12/10/2018

2018-10-12T17:00:05

Featuring

Don Phenom

Muzika & Teksti:

Enca

Teksti:

Don Phenom

Video Produksioni:

Pro Video

Produksioni:

Big Deal Records


[Enca:]
I kom merzit pak,
Se kan prit qe t’kthena prap,
U kan lodh pak,
Kan menu qe Imma stop,
I can't do that,
So I'm winning edhe ti ishe murret
(2X)

[Don Phenom:]
Kan menu qe i kam marr lek prej qiellit,
I kam hi lojes krejt tjeter niveli,
Krejt e din jam ma i miri prej krejtve,
Perandori me krenat e mretve,

Zemer do mu dridh for a real G,
I don’t give a f**k you don’t feel me,
Mbretneshen me veti,
Sdi a do na knojn deri tdit kiameti,

[Enca:]
Number 1 chick bi**h,
Kujt po i han,
Talk sh** about me,
Kujt po i han,
See im a bad bi**h,
Kujt po i han,
If you dont like me,
Kujt po i han,

Meet me in the club,
Meet me in the street,
If you got beef,
B***h we can meet,
What you gonna do?
You gonna take a pic??
Got these haters man riding on my d**k,
Un ja kom nis kur skam pas asigjo,
Made it to the top,
Ti hala je tu pa,
Mu sem vyn dashnor per me mrri ktu ktu ku jam,

[Don Phenom:]
Yo Ruensa, Yo Ruensa,
Yeah hajde rri pran with a Gangster,
Ska konkurenca,
Dihet prezenca,
Shum influenca,
Phenom and Enca,
Kur ta nijn kyt kong kan mu djeg prej inatit,
I am the Don i kom thon nuk jan gati,
Krejt gocat shqiptare tu dridh twerkirate,
Kjo goca shum hot e ka stilin pikante,

[Enca:]
Number 1 chick bi**h,
Kujt po i han,
Talk sh** about me,
Kujt po i han,
See im a bad bi**h,
Kujt po i han,
If you dont like me,
Kujt po i han,

[Don Phenom:]
Mos u nal na na na na na,
Who on top vetem na na na,
Who gon' rock vetem na na na,
Kush o hot vetem na na na,

[Enca:]
Mos u nal na na na na na,
Who on top na na na,
Who gon' rock vetem na na na,
Kush o hot vetem na na na,

Number 1 chick bi**h,
Kujt po i han,
Talk sh*t about me,
Kujt po i han,
See im a bad bi**h,
Kujt po i han,
If you dont like me,
Kujt po i han.


Ky tekst u dërgua nga Sergi   sergiiiofficialKartolina (9)

U krijua nga Bina 2018-10-29 09:04:29
S'ka konkorenca
Dihet prezenca
Shumë influenca
Phenom & Enca
2018-10-17 09:14:15
Number 1 chick bi**h
Kujt po i han
Talk sh** about me
Kujt po i han
See I'm a bad bi**h
Kujt po i han
U krijua nga Enesa123 2018-10-13 13:34:49
If you don't like me
Kujt po i han
U krijua nga ANXHELA 2018-08-29 16:15:48
Mos u nal na na na na na,
Who on top na na na,
Who gon' rock vetem na na na,
Kush o hot vetem na na na
U krijua nga sergi 2018-08-26 13:48:59
Unë ja kom nis
kur s'kam pas asigjo
Made it to the top
Ti hala je tu pa
U krijua nga regi 2018-08-25 12:40:37
What you gonna do?
You gonna take a pic?
Got these haters, man
riding on my dick.
U krijua nga Sergi 2018-08-14 23:35:53
Touch my body
Kujt po i han?
See I'm a bad bi**h
Kujt po i han?
If you don't like me
Kujt po i han?
U krijua nga messi 2018-07-22 14:29:14
Bring me in the club
Bring me in the street
If you got new bi**h walk in me
Why you going...
2018-07-11 00:47:43
I kam merzit pak
Se kan prit qe kthena prap
Uh ndalo pak kam menu qe o mesnat
Ok durt lart

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019