A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Enca - Adios


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/04/2019

2019-04-18T18:37:57

You jealous
Baby baby you're jealous of me
You jealous
Baby baby you're jealous of me

You jealous
Baby baby you're jealous on me
You jealous
Baby why you're so jealous on mee?


Lyrics submited by Encatics (Encasparadise)
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019