Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endi Muca

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  7
  • Mosha:
  • 17 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Endi Muca është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2016, Endi Muca merr pjesë në JESC 2016 me këngën "Dua Të Jem". Në vitin 2018, Endi Muca merr pjesë në Voice Kids Albania....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrës në

Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Drion Shaqiri

Renato Sakica

Ylli Gexha

Dielli Veseli

Rajan Kukaleshi

Venis Agaj

Arion Gashi

Dren Selmani

Lorent Mataj

Genti Lleshi

Tags: Endi Muca


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet