Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endri Kaçaçi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Endri Kaçaçi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Dhjetor 2012, Endri Kaçaçi merr pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën "Kitara"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Benard Dervishi

Arianit Bellopoja

Ylli Ostergllava

Donat Prelvukaj

Diellon Mustafa

Fatlum Ukelli

Ledion Sveçla

Yllnor Kurti

Blinor Bega

Art Abrashi

Tags: Endri Kaçaçi, Endri Kacaci


Komente mbi këtë artist