Endri Muçaj
Endri Muçaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • Tirane Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri

Biografia

Endri Muçaj është një autor këngësh.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>
Lidhje
Komente 0