Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Endri Sina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2
Endri Sina është një autor këngësh i njohur.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Qazim Kryeziu

Stivart Cela

Besnik Zikolli

Perparim Ademi

Drinor Zymberi

Kushtrim Hajrullahu

Ilir Livoreka

Kadri Sherifi

Luan Tashi

Xhulio Milloshi

Tags: Endri Sina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet