Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
Endrit Ceka është një shkrimtar i vogël.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »

Artistë Të Ngjashëm:

Rilind

Erti Hyseni

Albrim Isufi

Malsor Basha

Arbër Voci

Flavio Hima

Enis Haziri

Lorik Dulla

Ajsel Boja

Ilion Kraja

Tags: Endrit Ceka


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet