A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Endrit Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Endrit Krasniqi është një shkrimtar.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareArtistë Të Ngjashëm:

Besian Meshini

Lumo Kalleshi

Sabit Rrustemi

Enertin Dhaskali

Vilson Junçaj

Ragip Dragusha

Gjergj Nikolla

Samir Maliqi

Jurgen Ndoci

Arber Sokoli


Tags: Endrit Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018