Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Endrit Mehmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2
 • Vendlindja:
 • Prishtine 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Endrit Mehmeti është një shkrimtar. Jeton ne Ferizaj dhe ka mbaru shkollen e mesme ne Gjimnazin "Shaban Hashani". Aktualisht vijon studimet ne Universitetin e Prishtines ne Fakultetin e Arteve drejtimin "Dizajn Grafik". Qysh si femij ka qen i pasionuar pas Sportit dhe Artit. Ne shkolle fillore ka marre mirenjohjen si piktori me i mire ne shkolle, ndersa ne shkolle te mesme ka marre pjese me disa piktura ne ekspozite kolektive me rendesi te promovimit artisteve te rinj ne Ferizaj, s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Poezi »Artistë Të Ngjashëm:

Gentinikqi

Perparim Blakaj

Bujar Meholli

Ardit Mehmetaj

Azem Deliu

Kadri Mehmeti

Matt K

Klevis Maliqi

Mahir Ademi

Leonard Mrishaj


Tags: Endrit Mehmeti

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet