Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endrit Shani - Shenimi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Hap syte dhe zgjohem
eshte nje dite e re
prane meje shoh
shenimin qe lash dje

Nuk di c'te bej
me ate shenim
perse me ndodh
kjo sjell trishtim

Dhe filloj mendoj
gjerat s'jane me si dje
dhe filloj kerkoj
aresyet qe i lame atje
dhe kam nevoje te ndiej dicka

Ref.
Se ti je refren per ate qe ke
Fjalet nuk vazhdojne nese ti nuk je
po keshtu si une je dhe ti ne re
je dhe ti ne re

la la

Diten e gjate
jo nuk ka mbarim
mundohem te harroj
pa ty te vazhdoj

Dhe filloj mendoj
gjerat s'jane me si dje
dhe filloj kerkoj
aresyet qe i lame atje
kam nevoje te ndiej dicka,

Ref.
Se ti je refren per ate qe ke
Fjalet nuk vazhdojne nese ti nuk je
po keshtu si une je dhe ti ne re
je dhe ti ne re (2X)


Ky tekst u dërgua nga Dorela ShaniEndrit Shani
Publikimi: 10/05/2009
Festivali: Top Fest 6
Muzika: Endrit Shani
Teksti: Endrit Shani
Teksti: Dorela Shani


Endrit Shani - Shenimi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shenimi".
3. Video është e këngës "Shenimi", por nuk këndohet nga Endrit Shani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endrit Shani:


Komente 0