Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endrit Shani - Histori Dashurie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Histori dashurie
Kalova tere naten zgjuar
nje gje me bren ne shpirt
Eshte vajza qe kam takuar
Ka mbetur ne cdo qelize
Imazhin e saj kam hije pas
Numrin e saj sdi pse se kam
Dua ti them une vec nje fjale
Vetem nje here, te lutem njehere
Ref/
Le te kthehem ne ate moment
Do ta quajme nje sekret
Dhe te duhemi me pas
Per vetem njehere 2x

Nje dite une ne rruge po ecja
qyteti kish ngjyren gri
nga larg une nje ze degjova
kthej koken nuk shoh njeri
dy duar qe syte e mij mbulojne
mendova kush eshte dhe qesh me te
ajo ndalon dhe del ngadale
ishte vertet ajo ishte vertet….
Endrit Shani
Publikimi: 23/05/2010
Festivali: Top Fest 7


Endrit Shani - Histori Dashurie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Histori Dashurie".
3. Video është e këngës "Histori Dashurie", por nuk këndohet nga Endrit Shani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endrit Shani:


Komente 0