Endrit Zeqiraj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Endrit Zeqiraj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 2 Nëntor 2018, Endrit & Nori publikojnë videoklipin "Legenda". Më datë 10 Tetor 2019, Endrit & Nori publikojnë videoklipin "Apet"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Rinor Zeqiraj

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Slitta

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Floriant Salihu (Flow)

Diti-G

I Panjohuri


Tags: Endrit Zeqiraj, Endrit

Krijo Një Kartolinë