TEKSTESHQIP

Endrita Aliu
Potpuri Dasmash 2021
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Dasmash 2021" kënduar nga Endrita Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që të pritet sa më mirë, ky krijim muzikor u paraqit në ekranet tona i përpunuar me profesionalizëm me anë të një klipi muzikor, për video produksionin e të cilit u përkujdes MProduction. Videoklipi u publikua më 4 Qershor 2021. Këngën e punuan bashkarisht në studio MProduction & Drinor Zymberi.