A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Eneda Tarifa

Me Veten ➡ With Yourself

 Shqip ➡  Anglisht
Nuk ka akoma asnjë votë

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Annonim


Me Veten

Nuk jam vetëm
dhe pse ty s'të kam
Nuk jam vetë e di
jo nuk di të qaj
ti nuk je më këtu
të shohësh sytë e mi
Nuk jam vetëm jo

Nuk je vetëm
gjithmonë do t'jem pranë
të jap jetë e di
dhe pse jetë nuk kam
se fryma më mbaron
oh, për ty
për ne të dy.

REF 2X:
Dhe them me vete:
"Ku je? Ku je?" - ky shpirt thërret
Atje, atje nuk ka më jetë
E di, e di nuk je më ti ai që vjen
Nuk je

Nuk je vetëm
gjithmonë do t'jem pranë
të jap jetë e di
dhe pse jetë nuk kam
se fryma më mbaron
oh, për ty
për ne të dy.

REF:
Dhe them me vete:
"Ku je? Ku je?" - ky shpirt thërret
Atje, atje nuk ka më jetë
E di, e di nuk je më ti ai që vjen
Nuk je
"Ku je? Ku je?" - ky shpirt thërret
Atje, atje nuk ka më jetë
E di, e di nuk je më ti ai që vjen
Nuk je


With Yourself

I’m not alone
And why I don’t have you
I’m not a person, I know
No, I don’t know how to cry
You are not here anymore
To see my eyes
I’m not alone, no

You’re not alone
I’ll always be near
To give life, I know
And why I don’t have a life
Because my breath stops me
Oh, for you
For us both

And I say by myself
Where are you? Where are you? – this soul calls
There, there there is no life anymore
I know, I know, you aren’t that one that comes
You aren’t

You’re not alone
I’ll always be near
To give life, I know
And why I don’t have a life
Because my breath stops me
Oh, for you
For us both

And I say by myself
Where are you? Where are you? – this soul calls
There, there there is no life anymore
I know, I know, you aren’t that one that comes
You aren’t

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019