A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Eneda Tarifa - Rreth Zjarit Tënd


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/11/2006

2006-11-17T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2006


ti dhe une une edhe ti njehere dy njehere jam nje
nuk e di ne je a sje
nuk e di ne vjen a svjen

veten hije kam ne drit te marezis
shpirti kenge pa fjal rebuzi im je ti
dua te uroj nje cast jam femij
skam fjal skam as force netet i kthej une ne dit

shkoj reth zjarit tend ne flak shpirti im
tek ty shkrumezoj gjithe dashurine tek ti
frym vjen lagemi per ty nuk ka stine
pres shkoj nuk ndaloj ty te kerkoj te kerkoj ooooooj

do mbledh une yjet plot ne zemeren time
do te nisem me valen si varke e cmendur
do djeg une qellin sot ne doren time
dhe nga gjith hiri i botes do mbetesh tiii

na na na na

veten hije kam ne drit te marezis
shpirti kenge pa fjal rebuzi im je ti
shkoj reth zjarit tend ne flak shpirti im
tek ty shkrumezoj gjithe dashurine tek ti

*2
do mbledh une yjet plot ne zemeren time
do te nisem me valen si varke e cmendur
do djeg une qellin sot ne doren time
dhe nga gjith hiri i botes do mbetesh tiii


Ky tekst u dërgua nga ditona
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019