A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Eneda Tarifa - Permeti  (Feat. Salsano Rapi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/03/2011

2011-03-12T06:44:06

aaaaaaaaaa
aaaaaaaaaa
aaaaaaaaaa
aaaaaaaaaa
(salsano)
mban mbi koke nje mal
dhe nen gushke nje lum
varen yjet ne qiell
si rubine te kuq
histori mijra vjet
ne nje keng me gernet
mdridhet zeri
sa here te therras o permet
(eneda)
guret e sokakut dhe avllit e bardha
vreshtat me qershi te shpella permbi vjos
kishat dhe selvite
bredha monopate
kenge dashurie
tpim nje got rakie
(ref)
o permet
loti im sot je
se ne rruge tkurbetit tret gjurmet e lugjet
ne muzg atje

o permet zemra ime je
je zenisi qe ngjallet nga puthjet e bijve te tu
(eneda)
guret e sokakut
dhe avllit e bardha
vreshtat me qershi te shpellat permbi vjos
kishat dhe selvite
bredha monopate\
kenge dashurie
tpim nje got rakie

o permet
aaaaaaaaa
aaaaaaa
aaaaaaaa
aaaaaaaaaa
( salsano thirrje)
histori mijravjet ne nje keng me gernet
(salsano thirrje)
mdridhet zeri sa here te therras
o permet
o permet
aaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaa
aaaaaaaaaa
aaaaaaaaaaa


Ky tekst u dërgua nga orsela,arberi,esmeralda
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019