A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Eneda Tarifa - Ne Dashurine E Saj


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/12/2011

2011-12-22T20:54:50


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ne Dashurine E Saj" kënduar nga Eneda Tarifa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Liliana Kondakçi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Po shkoj tek ajo
Dhe para rruges se fabrikes
po me pret
Se ajo vete me dashuron
Dhe sikur larg te shkoj
Ajo me pret
Ne dashurin e saj une jam
E do te jem une pergjithmon
Dashuri e saj me ndjek
Me ndjek mua kudo.Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019