Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio

Eneda Tarifa & Gjergji - Qeshu Rini  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

14/12/2013

2013-12-14T12:56:57

Më Shumë Nga

GjergjiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qeshu Rini" kënduar nga Eneda Tarifa & Gjergji.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Eneda Tarifa & Gjergji i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Eneda Tarifa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet