Më mbaj mend (për 1 muaj)


Eneda Tarifa - Fairytale

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fairytale".
3. Video është e këngës "Fairytale", por nuk këndohet nga Eneda Tarifa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Eneda Tarifa - Fairytale  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  17

Muzika & Teksti:

Olsa Toqi

Pjesëmarrëse në

Eurovision (Albania)

Komente

Asnjë Koment

13/03/2016

2016-03-13T19:00:01+00:00This tale of love,
larger than dreams,
it may take a lifetime,
To understand what it means.
Many the tears,
cos all the craziness and rage,
Tale of love, the massage is Love can bring change.

Cos it's you...only you
you I feel,
And I ...oh I
I know in my soul this it's real

REF

And that's why I love you..oh I
Yes I love you u..u..
And I'd fight for you
give my life for you
my heart

But comes a day when it's not enough
and what you have the time is up
but it's hard to turn a new page
In the tale, sweet tale of love
you will find the peace of heart that you crave


Më Shumë Këngë Nga Eneda Tarifa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet