Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  19
 • Emri i Vërtetë:
 • Donald Tola
 • Vendlindja:
 • Tepelene 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Enemy është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Donald Tola i njohur si Enemy eshte nje reper shume i ri Shqiptar. Ai eshte pjese e grupit Young Boyz i krijuar nga vete ai dhe shoket e tij. Enemy eshte nje nga reperat me te rinj ne kulturen e Hip Hopit dhe presim shume projekte prej tij....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Lekssi

Dommy

YB Vini

Redis

Vilson Shpendi (Blaze)

Bad Marley

O.D

Flory

Clevinjo

Shonak


Tags: Enemy, Donald Tola

Krijo Një Kartolinë