TEKSTESHQIP

Enemy
Intro (The Presentation)
Lyrics

Jam inspiruar nga jeta qe jetoj dhe gjerat qe shikoj,
i motivuar per sukses asnjeri smund te ndaloi
Kam kuptuar se cesht mundimi puna leku dhuna
prandaj leshoj keto rrima
qe ju demtojn si plumba
Kam nje ender dhe nje qellim
kam vullnet e durrim
dicka qe e nisa nga zerua ta coj ne infint ti vec shiko se se e mbyt cdo beat
Me flow killa thirrem sick
Dua qe kete loj ta ndryshoj,tju tregoj se do fitoj,tju mesoj disa rima nese keni nevoj,ju prezantoj me mixtapin me hot ne ket loj,per momentin smund te ndaloj,
Cdo heteri i uroj jet te gjat te jetoi dhe suksesin tim sa me shum ta shikoi,me fal nese ky rresht ty te ofendoi Jam i cmemdur nga natyra asnjeri sme kuptoi
Fuckboy karrieren me dy rreshta ta shkatroi,
Fuckboy ti se di si perfundoi
Erdhen Young Boyz per te shkuar ku asnje se mendoi,
Erdhem nga nentoka dhe asnje sna ndaloi,i injori gjith kritkat tuaja me zero i shumzoi
bej ate qe zemra mua ma kerkoi,
Bej ate qe zemra mua ma kerkoi
Bej ate qe zemra mua ma kerkoi