TEKSTESHQIP

Enemy
Ata E Din
Lyrics

Qe nga dita qe ja kam nis
E kam pas un nje qellim
Dua qe per gjith keta te rinj
Te jem inspirim
cdo gje mund ta arrish me pun dhe perkushtim
nese te me urren mos u shtir si shoku im
Cdo fjal qe po them po del nga shpirti im
dua te mbrij majat per ata qe te un paten besim,
falenderoj ata qe me dhan motivim
Dhe me than mos un ndal se ke per tia arrit
e kam nisur un nga 0 per te shkuar ne infinit
Qe 16 vjec shkruaj tekste mbi cdo beat
Qe 16 vjec duke punuar nat e dit
Mua reper me ben fjala jo kerri ne videoclip
Yeah im talkin real shit
per ata qe se kan dit
E treguam te verteten per ata qe se kan dit
as engjell as djall sna ndihmoi per ya arrit
Im hustlin everyday with my fuckin clique

Ata e din qe smund te me ndalin x4
Ata e din x6
ata e din qe smund te me ndalin

Fuck them fuck them hejtera pa arsye
Per hip hop e marr ratin 11 yje
Dhe nese 1 dit muzika ime ben zhurm
ta dish se kam ndej shum net pa gjum pa gjum
E di qe ke qef te jesh ti si un
Nese ti reper i mir hip hopi i keq ahum
Dhe nese 1 dit
Jam un ne maj
kam me mbet prap un i njejti djal
Kam filluar un tani dhe spo di si te ndal
Meso ti prej meje si mbytet nje instrumental
Mund te bej flow trap dhe old school
Me duhen disa beat-a dhe ta nxjerr nje top album