Enes Qosa
Enes Qosa

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Kosovë
  • Jeton në
  • GjermaniBiografia

BIOGRAFIA: Enes Qosa është një dj dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo dance. Enes Qosa është producent i labelit BadBoys4Life dhe e nisi karrierën në vitin 2011. I riu nga Kosova eshte nje Producer/DJ/Beatmaker. Jeton në shtetin e Gjermanisë prej disa vitesh....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0