Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Devcha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  37
 • Emri i Vërtetë:
 • Altin Devqa
 • Vendlindja:
 • Neubrandenburg 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Devcha është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Altin Devqa i njohur si Devcha lindi ne Gjermani me prinder kosovar. Devcha eshte reper, kengtar dhe tekstshkrues. Karriera e Altinit filloi ne Mars 2017 pas publikimit te kenges “Hala”. Më datë 24 Mars 2017, Devcha publikon videoklipin "Hala". Më datë 21 Prill 2017, Devcha publikon videoklipin "Po Du". Më datë 14 Korrik 2017, Devcha publikon videoklipin "Xfeelin'". Më datë 29 Dhjetor 2017, Devcha publikon videoklipin "Robin Hood / Sk...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Profili

SoundCloud

Instagrami

Zyrtar

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Reexhi

Dardan

Teson

Master-L

Blake

Leon

Krijel Flexy

Sacrifice

Narly

Gold Mc

Tags: Devcha, Engerd Tiger, Altin Devqa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet