Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Engerd Tiger - Qa Bojna Na

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qa Bojna Na".
3. Video është e këngës "Qa Bojna Na", por nuk këndohet nga Engerd Tiger.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Engerd Tiger - Qa Bojna Na  (Feat. Mentor)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Mentor

20/11/2012

2012-11-20T00:18:21+00:00Ref:

hej qa bojna na sune boni ju ju
ku ku jena na smuni mu kan ju ju
po vi ndryshe si gjith ti zero une 1sh
sun e bon si une kshtu qe ti mos u flliq

ju e dini sun ume nxini se si une jan t`pakt ju menoni qe boni sikur na jem te pakt ejj jem repera me aftsi saher vim bojm gerrdi e boj ket shit me zemer se si une skeni ni mu kan bo do hiqa s`niqa pom kapen sikur biqa sjam pi atyne qe mirrna me juve hiqa i bona 3 muj en rap krejt jasht i qita jam i ri jam i ri kejt senet jav perbi qka u shku u shku qa vjen en doren tem qka u shku um ka dhimt e qka vjen nashta ste dhem une vi tash ti mos u koll
une vi tash ti mos u mrrol merre ni kang edhe mo mos fol... mo mos fol

ref x4:

hej qa bojna na sun e boni ju ju
ku ku jena na smuni me kan ju ju
po vii ndryshe si gjith ti zero une 1sh
sun e bon si une kshtu qe ti mos u flliq..


Ky tekst u dërgua nga  TheRapStar
Më Shumë Këngë Nga Devqa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet