A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Engerd Tiger - Me Mungon


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

20/11/2012

2012-11-20T01:18:21

reptura 1:

qdo dit kujtoj ne zemer tem
kur si thmi i vogel qe jam kan problem
e tash i kum ba do vjet spo
muj me krahasu pi asaj dite
qe jem dashuru ta kum degju qdo fjal
qe um ke spjegu prej ksaj dite te
kurr stkum harru gjith
historia gjith ka vazhdu
per dashuri e tani ti ma von e di
se shkove me tjeter krejt mum harrove
krejt kushtet ti plocova po me ta shkove
mu um tradhtove e kur erdhe
ne shpi ta nxerra ynyren ti thojshe sdal
po ish ish kan e vertet veq nty u dashurova 1 her njet
thojshe apet sdal po ish kan e vertet
tash dil me ta se mu mu sun bahesh kurr njet

reptura 2:

qka o tut vy se kit zemer
ti ma ke thy tash mos u
muno me ardh ma te une sa vjen
deren e ki mshel ma sta la qel kerkush
sa her te vjen ma nuk te priti me gezim sa her qe vjen
une te prit me trishtim ma nuk ta maj kryt kur te dhem ky sen
perfundoj moj femna jem femna jem qe kum desht
mas shumiti ishe kan ti ni dit erdhe te une
para dere tu kajt une i thash
qa po don ajo tha qe mu pom don e shtina
mrena i thash pse tash po vjen nga ana jem


Lyrics submited by  TheRapStar
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019