Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Engerd Tiger - Poo Vii

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Poo Vii".
3. Video është e këngës "Poo Vii", por nuk këndohet nga Engerd Tiger.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Engerd Tiger - Poo Vii  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/10/2011

2011-10-03T21:50:40+00:00engerd tiger vjen juve ja then clubin tem me ba naj refren kur boj bita ju i ngoni ju krejt durt nal i qoni une i`tham asaj femnes a pom pranon nese te nguc najkush mu em kallxon une vi e prishi masi ta rrehi ja ngjiti per mishi
kafe dites apo te nates mu sma nin per kerkan
nese e tradhtoj nja i thom asaj femnes ku je qka po bon hajde me mu se krejt jan ka u tranunen hajde tash ne qdo vit na bojm pare fit fit

ref x2:

T.R.S po vjen po vjen juve shum pja then pja then kur po hini en clubin tem femnat une pi nxa me ren

2

tigri po vjen i shpejt si tren krejt femnat ne ven i nxen per tigrin so problem kur nxa femen femnat tjera nuk i rezistojn veq tigrin e ngojn kejt qikat permas i shkojn se veq ata e ngojn kur femnat e qikat pi shkojn permas

ref x2:

T.R.S po vjen po vjen juve shum
pja then pja then kur po hini
ne kallbin tem femnat une
pi nxa me ren


Ky tekst u dërgua nga  TheRapStar
Më Shumë Këngë Nga Devqa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet